eD Partnerský deň

Stretnutie predajcov IT zo Slovenska

20.07.2024 11:16:45

Dôležité informácie

Sme veľmi radi, že sledujete prvú slovenskú IT konferenciu s účasťou 9 popredných IT značiek. Iste vás zaujímajú informácie ohľadom obsahu konferencie, ktorá je jedinou svojho druhu, organizovaná na Slovensku v rámci distribučného trhu.

Počas dňa vás čaká 11 odborných prednášok. Časový harmonogram nájdete v záložke „Živé prednášky“.

Virtuálny stánok prináša hlavný partner konferencie, spoločnosť Dell. Je to zároveň jediný stánok, ktorý môžete navštíviť počas dňa. Vstup do stánku Dell je cez stánok s logom Dell v strede foyer. Na stánku nájdete množstvo informácií o produktoch a službách, ktoré ponúka značka Dell. Zároveň tu nájdete kontakty na komunikáciu so zástupcami Dell.

Novinkou na našej slovenskej konferenciu je panelová diskusia. Téma vás zaiste zaujme. Naši diskutujúci sa povenujú téme kybernetickej bezpečnosti a špeciálne sa zameriame na jej prínos pre firmy. Za spoločnosť eD povedie panelovú diskusiu obchodný riaditeľ Patrik Kajúch, za Synolgoy príde diskutovať Pavel Berky, pozvanie prijala aj stand-up komička Simona Salátová a nebude chýbať zástupca spoločnosti ESET. Začíname o 14:15 hod.

Nezabudli sme ani na spojenie so zástupcami značiek. Vaše zvedavé otázky či dotazy môžete klásť cez aplikáciu Slido, ktorá sa ukrýva pod názvom „Otázky pre zástupcov značiek.“ Nižšie nájdete odpovede na bežné otázky a odpovede (FAQ), ktoré by vás mohli zaujímať, a ktoré sú spojené s dnešnou konferenciou. Nájdete tu aj podrobnosti o plánovanom súťažnom kvíze. Ten príde na rad na záver konferencie.

V prípade dotazov neváhajte kontaktovať organizátorku konferencie Katarínu Štefánkovú. Kontakt na ňu nájdete nižšie. Prajeme krásny deň a veríme, že si našu konferenciu eD Partnerský deň skutočne užite naplno!

FAQ

Táto konferencia je náhradou za fyzickú konferenciu eD Forum, ktorá sa už tradične organizuje v septembri v Bratislave. Akcia je primárne určená pre obchodných partnerov spoločnosti eD, ktorí sa zaregistrovali na jej sledovanie a predovšetkým sú zákazníkmi distribútora eD system. Akcia je určená pre slovenský trh.

Svetoví IT výrobcovia tu predstavia svoje najnovšie produkty na blížiacu sa sezónu, a to  formou prednášok.

Áno, dotazy môžete klásť v sekcii Otázky pre zástupcov značiek.


Časť dotazov, týkajúcich sa prednášok, zodpovedia jednotliví prednášajúci rovno vo vysielaní.  Na ostatné dotazy vám budú zástupcovia značiek odpovedať v počas dňa. 

Súťažný kvíz je na programe na konci prednáškového dňa, čiže na záver konferencie. 

Stačí sledovať vysielanie a moderátorka vás kvízom prevedie. 

Online kvízu sa môžu zúčastniť len tí diváci, ktorí prenos sledujú na tomto webe edtv.sk (na iných platformách môže dochádzať k oneskoreniu prenosu).

Nárok na získanie cien z kvízu majú len zákazníci eD system Slovensko.

Podmienkou na získanie jednej z cien v prípade umiestnenia je vyplnenie celého mena a priezviska súťažiaceho tak, aby sme boli schopní identifikácie výhercu.

Áno, záznam všetkých prednášok bude môcť sledovať po skončení vysielania na tejto webovej stránke a tiež na YouTube kanále eD system.

Naši kolegovia sú vám k dispozícii počas celého dňa. Nájdete ich na ich bežných kontaktoch. Niektorí sú dokonca dostupní na aplikácii Slido.

Sledujte náš aktuálny prehľad promoakcií. Niektoré majú len obmedzenú platnosť do konca konferencie.

Prezrieť si slovenské promoakcie v eD.

Kalendár plánovaných akcií na rok 2021 nájdete na webe eDečka. Na tejto webovej stránke budeme aktualizovať informácie o prípadných fyzických stretnutiach, ktoré plánujeme organizovať v niekoľkých slovenských mestách na jeseň, ak to dovolí zdravotná situácia.

Konferencia

Informácie o kvízových cenách

Zapojte sa do nášho súťažného kvízu a vyhrajte hodnotné ceny od partnerov konferencie. Súťažíme na záver konferencie.

Súťažného kvízu sa môžu zúčastniť len diváci, ktorí sledujú prenos priamo na tomto webe edtv.sk (na iných platformách môže dochádzať k oneskoreniu prenosu).

Nárok na získanie cien z kvízu majú len zákazníci eD system.

Podmienkou na získanie jednej z cien v prípade umiestnenia je vyplnenie celého mena a priezviska súťažiaceho tak, aby sme boli schopní identifikovať výhercu.

Zoznam kvízových cien:

1. miesto     Dell Latitude 3400 14" FHD i5-8365U
2. miesto     Dell LCD U2721DE 27" UltraSharp QHD IPS 16:9 8ms

3. miesto     Lenovo TAB M10 HD - MediaTek Helio P22T@2.3GHz
4. miesto     Synology DS220j DiskStation
5. miesto     Xerox WorkCentre 3025Bi, ČB multifunkcia A4
6. miesto     Synology DS120j DiskStation
7. miesto     Canon SELPHY CP-1000 termosublimačná tlačiareň, biela
8. miesto     Dell DA310 USB-C Mobile Adapter
9. miesto     Keor DC Legrand
10. miesto   HP All-in-One Deskjet 3762 zelená
11. miesto   Bluetooth reproduktor JBL Clip 4 od Esetu
12. miesto   Lenovo napájací cestovný adaptér 65W USB-C AC Travel Adapter
13. miesto   Lenovo klávesnica drôtová Enhanced Performance USB Keyboard Gen II – USB
14. miesto   Lenovo myš bezdrôtová ThinkBook Bluetooth Silent Mouse
15. miesto   Marketingový balíček Xerox